ثبت نام آنلاین در باشگاه تناسب اندام کهکشان این امکان را در اختیار عزیزان قرار داده است که بتوانند به صورت آنلاین نسبت به  عضویت در کلاس های باشگاه اقدام نمایند.

رشته تی آر ایکس

رشته تی آر ایکس یک رشته ورزشی جهت افزایش قدرت و استقامت و همچنین چربی سوزی بسیار بالا میباشد. این رشته ورزشی که به سرعت دارای محبوبیت بسیار بالا در بین همه ورزشکارن شده است را یکی از بهترین ورزش های آمادگی جسمانی در دنیا میشناسند. باشگاه کهکشان به عنوان اولین باشگاه اختصاصی تی آر ایکس در جنوب کشور مفتخر است که میزبان شما عزیزان باشد.

رشته لاغری

رشته لاغری یک رشته منحصر به فرد و اختصاصی در باشگاه تناسب اندام کهکشان است که تمرکز آن بر روی چربی سوزی میباشد. این رشته ورزشی با هدف کاهش وزن و به درخواست بالای ورزشکاران طراحی شد و با استقبال بالایی هم روبرو شده است.

رشته فیتنس

فیتنس یکی از رشته های پر طرفدار ورزشی جهان میباشد. این رشته ورزشی برخلاف تصور عموم بر روی فرم دهی و خطی کردن بدن تمرکز دارد و هدف آن حجیم کردن عضلات نیست. تمرینات فیتنس از تنوع بسیار بالایی برخوردار است به گونه ای که میتوان در هر جلسه تمرینی حرکات متفاوتی را انجام داد. با توجه به امکان آسیب دیدگی بالا در این ورزش توصیه ما این است که تمرینات را زیر نظر یک مربی با دانش انجام دهید.

رشته ایزی لاین

این رشته ورزشی در دنیا کمتر شناخته شده است . ما این رشته ورزشی را به صورت اختصاصی در باشگاه کهکشان پیاده سازی کرده ایم و تلفیق چند رشته مختلف یک تمرین شاد و با چربی سوزی بالا را به وجود آورده است. این رشته ورزشی علاوه بر تمرکز بر کاهش میزان چربی بدن ، برای تقویت عضلات و یک تمرین شاد برای شما به ارمغان می آورد.

رشته پیلاتس

رشته پیلاتس یک رشته بسیار مناسب برای فرم دهی بدن و تقویت عضلات و در نتیجه افزایش آمادگی جسمانی بدن میباشد. این رشته ورزشی با حرکات قدرتی و تمرکزی عضلات شما را روز به روز قویتر و تواناتر میکند. معمولا تاثیرات تمرینات پیلاتس بعد از گذشت یک ماه به وضوح قابل مشاهده است. به دلیل استقامتی و قدرتی بودن حرکات ، انجام تمرینات زیر نظر مربی ضروری است.

رشته ژیمناستیک کودکان

این رشته ورزشی یک رشته فوق العاده عالی برای افزایش اعتماد به نفس کودکان شما میباشد. علاوه بر مورد ذکر شده در این ورزش میزان انعطاف بدن ورزشکاران بسیار بالا میرود. شادی دیگر خصیصه قابل ذکر این رشته ورزشی است. قطعا حضور کودک شما در بین هم سالان خود یک حس اعتماد به خود و رضایت را برایشان به ارمغان می آورد.

رشته ایروبیک 

رشته ایروبیک یک رشته معروف و محبوب بین بانوان میباشد. این رشته ورزشی در کلاس های گروهی برگزار میشود. تمرکز این ورزش بر روی چربی سوزی و افزایش آمادگی جسمانی افراد میباشد. کلاس های شاد و پر هیجان در این رشته ورزشی به شما این روحیه ای سرشار را الهام میبخشد .