رفتن به محتوای اصلی

سوالات متداول (TRX FAQ)

 

از کجا بدانم کدام محصول برای من مناسب است؟
ما سه گونه مختلف از کالا را ارایه می دهیم و هر یک به گونه ای طراحی شده اند که شما را به مقصود نهایی مد نظرتان برسانند. برای مشاهده محصولات و نظرات دیگر کاربران می توانید به فروشگاه مراجعه فرمایید .
محصول TRX Home Gym برای استفاده در خانه است. به همراه درب لنگر TRX و دستگیره های فومی، DVD تمرین شش‌گانه و دو راه نصب: یکی برای نصب روی در و دیگری برای نصب روی درخت یا میله.
محصول TRX Pro Kit بهینه شده برای کاربران حرفه‌ای و شامل دستگیره های لاستیکی با دوام همچنین DVD تمرین های حرفه ای مربری گری و دیگر مواردی چون لنگر درب TRX، درب خارج از لنگر آویز TRX، یا از اشیاء بلندتر یا گسترده تر برای TRX Xtender.
محصول TRX Tactical Gym بهینه شده برای استفاده در محیط‌های بزرگتر، دسته‌های لاستیکی با دوام بالا و همه گزینه های لنگر TRX. این محصول همچنین شامل برنامه TRX Force® هم است که شامل یک برنامه 12 هفته ای برای رسیدن به تناسب اندام است.

چگونه می توانم یک TRX ترنینگ معلق را در خانه نصب کنم؟

شما می توانید TRX Home Gym را که خریداری نموده اید را به دو روش نصب کنید و از آن استفاده کنید.

1. در پشت اتاق‌تان: از لنگر درب TRX موجود در کیف استفاده کنید. لنگر معلق خود را به پشت در انداخته و آن را بالای درب خود قرار دهید. درب را ببندید (و اگر می توانید قفل بزنید) و یک کم بکشید تا محکم شود، لنگر آماده استفاده است. نکته: سعی کنید درب هایی را که از طرف شما باز می شود، پیدا کنید. اگر نمیتوانید، لنگر را به سمت لولای درب نزدیک کنید تا ثبات بیشتری داشته باشد.
2. خارج محیط خانه: از لنگر آویز زرد موجود در کیف برای اتصال به درخت، میله و یا هر جای محکم قابل نصب دیگر می توانید استفاده کنید. لنگر آویز را در اطراف شیار موجود قرار دهید و بند های زرد را به آن اضافه کنید. سپس دسته ها را به انتهای بند زرد اضافه کنید .

چگونه می توانم چیز های بیشتری از TRX یاد بگیرم؟
شما همیشه می توانید به وبسایت باشگاه کهکشان سر بزنید و از بلاگ، مقالات و مطالب جدیدی که می گذاریم استفاده کنید، همچنین ویدیو های آموزشی ما را در آپارت دنبال کنید.

چگونه می تونم برای کلاس های آموزشی TRX ثبت نام کنم؟
شما همیشه می توانید با مراجعه به وبسایت و ثبت نام،  برای دوره های آموزشی اقدام به ثبت نام نمایید.

چه مدت طول خواهد کشید که سفارشم را دریافت کنم؟
بستگی به محل زندگی شما دارد،‌ اگر در شیراز باشید بین 3 تا 5 ساعت و در شهرستان های تابعه حداکثر تا یک روز و بسته به نوع پست انتخابی شما اکسپرس 2 تا 3 روز و فوری بین 1 تا 2 روز متغییر می باشد.

آیا هزینه ارسال رایگان است؟
هزینه پست برای محصولات بالا 300 هزار تومان رایگان می باشد.

آیا باشگاه اصالت محصول من را تضمین می کند؟
بله،‌ تمامی محصولات ما اصل می باشد. همچنین شما می توانید با یاداشت شماره سریالی که زیر یکی از مدالهای لاستیکی که دقیقا در بالای دسته قرار دارند و مراجعه به وبسایت رسمی TRX آن را وارد و از اصالت محصول مطمئن شوید.

قوانین بازگشت محصول شما چگونه است؟
گروه ورزشی کهکشان به انتخاب و رضایت مشتری اهمیت می دهد،‌ در صورت دریافت و عدم رضایت مشتری از محصول خریداری شده با کسر 20٪ از قیمت خرید محصول پس گرفته می شود. توجه فرمایید اگر به محصول آسیبی وارد شده باشد باشگاه از پرداخت وجه و دریافت محصول معذور است.

چگونه می توانم ویدیو های آموزشی TRXرا دریافت کنم؟
با خریداری هر یک از محصولات ما DVD های آموزشی اورجینال برای شما ارسال خواهد شد. همچنین با مراجعه به آپارات ویدیو های بروز ما را مشاهده فرمایید توجه داشته باشید برای دریافت آخرین خبر و ویدیو های آموزشی دیگر به وبسایت باشگاه سر بزنید.

چگونه می توانم به محتوا و مطالب آموزشی دسترسی پیدا کنم؟
با خرید هر یک از محصولات ورزشی ما،‌ باشگاه یک حساب کاربری در وبسایت برای شما ایجاد می کند و با ورود می توانید از مربی های متخصص ما مشاوره گرفته و از مطالب ورزشی ما بهره ببرید.
آیا می توانم پس از آنکه کالای خود را انتخاب و پرداخت کردم، آن را تغییر دهم؟
با توجه به نوع کالا تا زمانی که محصول و در حال آماده سازی برای انتقال به پست است می توانید کالای مد نظر خود را تغییر دهید،‌اما بعد از این که محصول به شعب پستی ارائه شد بازگرداندن محصول از توان ما خارج است.

برگشت به بالا